#1 2007-03-18 20:50:49

Katze

Archanioł Nadzieji

9457424
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 151
Punktów :   

Forumowe opo - postacie

Pomyślałam sobie żeby zacząć pisać na forum poważne(takie na serio, ale nie do końca na serio, czyli że występuje, np. magia ) opowiadanie. W tym temacie stwarzamy postacie nie tylko swoje ale także drugoplanowe itp.
Moja postać:
Imię: Samanta
Rasa: Elf
Wiek: młoda, bardzo młoda, około 29 lat
Przekonanie: jest złą Księżniczką Elficką. Kiedyś była dobra, ale jeszcze jako dziecko została porwana przez Galba z powodu pewnej przepowiedni, odkrytej 50 lat temu. Owe proroctwo mówiło o elfce, która miała się urodzić za równo 50 lat. Miała to być Księżniczka, o największej urodzie i potędze zdolnej zniszczyć Alagaesię. Galbatorix postanowił porwać ją i przekonać na swoją stronę. Nie przypuszczał jednka, że się w niej zakocha....Obecnie czeka, aż dziewczyna będzie nieco starsza.Dużo osób wiedziało o legendarnym proroctwie i każdy chciał mieć Samantę. Mieszka w zamku Galba, nazywają ją tam przeważnie Dark Lady, ale również Wasza Wysokość, albo Księzniczka.
Wygląd: bardzo długie, jasno blond włosy, duże błękitno-niebieskie oczy, długie rzęsy, wysoka, ma bardzo jasną karnację. Jest bardzo piękna, ma bardzo wielu wielbicieli i powodzenie u facetów oraz elfów
Ubiór: ubiera się wyzywająco, chodź lubi też mroczne, piękne, długie suknie.
Charakter: jest bardzo pewna siebie, mściwa, litość to u niej rzadkość, zawsze dostaje to co chce, z zawodu mogłaby być płatną morderczynią, odważna, dużo osób sie jej boi. Największym jej błędem było jednak to, iż dała się przekonać Galbowi.
Ogólnie: tu zaczyna się wyścig z czasem o to kto ją pierwszy zdobędzie. Jak narazie prowadzi Galb, Mroczne Elfy i Demony jednak depczą mu po piętach.
W późniejszej części opka pozna Murtagha^^

Ostatnio edytowany przez Katze (2007-03-18 20:52:09)


Jest taka rzecz, dla której warto żyć...Murtagh i nie zmienia się nic!

Offline

 

#2 2007-03-19 08:39:57

Karottka

She is queen...

7444746
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-03-17
Posty: 240
Punktów :   
WWW

Re: Forumowe opo - postacie

O Ty!!!!! Czemu korzystasz z pomyslow ktore opublikowalam na moim blogu (Nalavarze) bez mojej zgody?!
Ale ok teraz ja opisuje my postac:

No to ja sie nie bede rozpisywac tak jak ona:
Dobra ta panienka sie nazywac bedzie Charlotte (wow dziwne nie?) no i bedzie taka sobie ladna ale badrdzo mądra, kocha metal, hard rock, metal, stal i mrok (i krew oczywiscie)
poniewaz nie jest za ladna to nie za nia nikt nie oglada (w sumie to wyglada ona tak jak ja - patrz obrazek na samej gorze obok napisu fallen town)
Ale jest serio bardzo madra i w ogole takie bosu z kampinosu...
Nie kocha nikogo nikt nie kocha jej i jest jej z tym dobrze.
Do tego jest na oczywiscie upadłym aniolem
Dobra skoncze to pozniej bo teraz jestem w szkole mamy infe i nie chce sie panu narazac

http://img109.imageshack.us/img109/2412/costamnapisin6.png


A kiedy wszystko starci sens przespacerujemy się alejką upadłych nadzieji...
Razem z Tobą w naszym wspólnym ogrodzie....
Tam gdzie miłość nie jest już tylko Twoim imieniem...

Offline

 

#3 2007-03-19 16:10:23

reven

Starszy Nieumarły

8143910
Zarejestrowany: 2007-03-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: Forumowe opo - postacie

Imię:Reven
Rasa:Elf
Wiek:13 lat(prawdziwy)
Biografia:Jego rodzina wywodzi sie z ludzi i z elfów
Reven mieszkał w małej wiosce Fesur.Jego ojciec był łucznikiem , matka służącom królowej , jego dziadek był niczym Robin Hood ale elf , jego Baba jak baba opiekowała się wnuczkiem.Pewnego dnia zaatakowano Fesure.
Wszystcy polegli ale przeżył reven i jego dziadek.Kilka lat później reven był jóż legędom.Miał 29 lat i jóż wtedy wszystcy go znali.Jego przeznaczeniem była zemsta a na tą zemste namówiły go anioły śmierci.Poniewasz szkolił sie w arcybiskupstwie zła(a to dobre:D)
Imię:Reven mściciel
Lat:29 i pół
Bróń:Łók elfów
KONIEC

Offline

 

#4 2007-03-19 16:16:15

Karottka

She is queen...

7444746
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-03-17
Posty: 240
Punktów :   
WWW

Re: Forumowe opo - postacie

Raven te błędy to tak specjalnie??
a ja wlasnie jestem w domu ale nie dokoncze narazie pisac bo pisze notke na bloga...
A tak PS to na Fallen Twon jest juz mkolejny rozdział -> www.fallentown.mylog.pl

http://img109.imageshack.us/img109/2412/costamnapisin6.png


A kiedy wszystko starci sens przespacerujemy się alejką upadłych nadzieji...
Razem z Tobą w naszym wspólnym ogrodzie....
Tam gdzie miłość nie jest już tylko Twoim imieniem...

Offline

 

#5 2007-03-19 17:53:43

Katze

Archanioł Nadzieji

9457424
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 151
Punktów :   

Re: Forumowe opo - postacie

Właśnie niedawno przeczytałam i padłam z wrażenia....Cudo, istne cudo, tyle powiem...
Ale co do tematu to mamy już trzy postacie


Jest taka rzecz, dla której warto żyć...Murtagh i nie zmienia się nic!

Offline

 

#6 2007-03-19 21:31:14

Niko-chan

Starszy Nieumarły

Zarejestrowany: 2007-03-17
Posty: 15
Punktów :   

Re: Forumowe opo - postacie

Imię: Arisu
Nazwisko: Onda
Wiek: 18 lat
Rasa: Wila (mam nadzieję, że czytaliście H.P, ale jeśli nie to:
Wile - ang.Veela, ale rzecz dotyczy bułgarskich, a więc słowiańskich istot czarodziejskich, zwanych "wilami" lub "wiłami". Jest to odmiana "nocnic", które znane są ze zwabiania młodych mężczyzn z pustkowia i dręczenia w nieprzystojny sposób.)
Wygląd: blond włosy, brązowe oczy, ogólnie bardzo blada, szczupła, 164cm wzrostu, ubrana najczęściej w gothic lolitową sukienkę, dużą kokardę na głowie i dusik.
Urodziła się w Hiroshimie, lecz miała wizję przed atakiem Ameryki na to miasto. Cofnęła się w czasie, choć sama nie wiedziała jak to zrobiła.
Obecnie zimna jak lód, mści się na wszystkich mężczyznach jakich spotka i jakim się będzie podobała.


Miała być linia z Bou, ale się wstawić nie da --_--
Jak ktoś chce zobaczyć to vu a la:
http://img120.imageshack.us/img120/5570/bouliniazo5.png

Offline

 

#7 2007-03-24 11:12:36

Karottka

She is queen...

7444746
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-03-17
Posty: 240
Punktów :   
WWW

Re: Forumowe opo - postacie

hehe dobre Niko dobre a co ja tam nawypisywalam... juz czytam... eglupie zaraz to pozmieniam


A kiedy wszystko starci sens przespacerujemy się alejką upadłych nadzieji...
Razem z Tobą w naszym wspólnym ogrodzie....
Tam gdzie miłość nie jest już tylko Twoim imieniem...

Offline

 

#8 2007-04-12 16:10:31

Katze

Archanioł Nadzieji

9457424
Call me!
Zarejestrowany: 2007-03-18
Posty: 151
Punktów :   

Re: Forumowe opo - postacie

Hehehehehehehe^^ musimy postaci uzbierać XD


Jest taka rzecz, dla której warto żyć...Murtagh i nie zmienia się nic!

Offline

 

#9 2007-04-12 19:16:04

Karottka

She is queen...

7444746
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-03-17
Posty: 240
Punktów :   
WWW

Re: Forumowe opo - postacie

qrcze ja najpierw zamiast "uzbierac" przeczytalam "ubierac" lol


A kiedy wszystko starci sens przespacerujemy się alejką upadłych nadzieji...
Razem z Tobą w naszym wspólnym ogrodzie....
Tam gdzie miłość nie jest już tylko Twoim imieniem...

Offline

 

#10 2007-06-03 00:58:17

Baliar

Zwykły Śmiertelnik

Zarejestrowany: 2007-06-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Forumowe opo - postacie

Imię: Baliar
Rasa: Demon
Wiek: Dość młody jak na Demona ok 100 lat.
Wygląd: nie znany do końca najczęściej przybiera formę młodego mężczyzny o długich ciemnych niczym węgiel włosach.
Biografia: Jest demonem czystej krwi co było rzadkością w Hell światem zamieszkanym przez piekielne poczwary.
Jednak został wygnany z niejasnych powodów uciekł przez portal i znalazł się w świecie równoległym.
Tu został schwytany i wtrącony do lochów gdzie był przesłuchiwany przez kapłanów, nie miał zamiaru dłużej korzystać z gościnności tubylców co sączyło się spaleniem całego klasztoru wliczając pobliską wioskę.


(Jak świrować to na max)

Ostatnio edytowany przez Baliar (2007-06-03 01:04:45)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wawel.pun.pl www.watra.pun.pl www.fizjoterapia.pun.pl www.kingsl2.pun.pl www.gim3.pun.pl